Velká proměna garáže

Velká proměna garáže

Garáž je v prvé řadě místo, kam zaparkujete své auto, případně kola. Pravdou ale je, že slouží jako parkoviště pro mnoho dalších věcí. Těch, které si nechce brát do domu, nebo prostě jen nevíte, kam je dát. Čím více potřebujete do garáže vměstnat, tím lepší systém ukládání byste měli mít. Nevíte, kde vám v garáži hlava stojí? Možná je čas na nový systém ukládání.

Než začnete kupovat nový nábytek, podívejte se, jestli byste se některých zaprášených věcí nemohli zbavit. 

 

 

Začněte od velkých úložných prostor

Využijte stěny, budete mít vše na očích

Nejprve naplánujete velké úložné díly

Chystáte-li se na velkou proměnu garáže, začněte s plánováním velkých úložných dílů. Zamyslete se, co do nich budete ukládat. Jedno vám ale slíbit můžeme — nástěnné regály Element System jsou robustní, odolné vůči vlhkosti a špíně a také variabilní. Jakmile je máte jednou přivrtané na zdi, je velice snadné si jednotlivé police neustále měnit a přizpůsobovat výšce ukládaných věcí.

Využijte stěny

Neomezujte se pouze na police. Zavěste na stěny háčky, věšákové lišty nebo dírkované desky. Jsou ideální na věci, které se vám do police nevejdou, nebo je chcete mít jen stále po ruce. Dírkované desky vám usnadní ukládání nářadí, které máte přehledně před sebou. Navíc je můžete neustále rozšiřovat o další díly, stejně jako sbírku vrtáků a kleští.

 

Na ukládání drobností, které by se vám mohly po polici rozkutálet, použijte krabice, koše, přepravky a další úložné díly. Věci budou mít své stálé konkrétní místo a věřte, že vám to do budoucna usnadní čas s hledáním.


Dírkované desky na zeď

O zařizování garáže jsme vám už dříve psali. Celý článek najdete tady:
Jak na organizaci v garáži

 

Připomeňte si i další články: