Způsoby dopravy

 

 

Doprava zdarma: Výsledek obrázku pro logo doprava zdarma

V případě, že nakoupíte zboží v hodnotě 3000,- Kč a více máte od nás DOPRAVU ZDARMA. 

 

 

Osobní odběr v provozovně

Objednané zboží z našeho eshopu je možné po předchozí domluvě  vyzvednout přímo na naší provozovně. Platí pouze v případě, že veškeré zboží z objednávky je na vybrané prodejně skladem a objednávka je uhrazena, nebo uhrazena v hotovosti. 

Ceny

Tento způsob dopravy není zpoplatněn

 

Česká pošta  

Zboží si můžete nechat doručit na Vámi vybranou pobočku České pošty nebo přímo na Vaši adresu. Česká pošta obvykle doručuje balíky do 24h od předání zásilky. Zboží zasíláme pouze na území České republiky. 

Ceny:

Balík na poštu  .................... 115,00,- Kč

Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky. Sami si můžete zvolit, na které poště si zboží chcete vyzvednout.

Balík do ruky ...................... 135,00,- Kč

Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží doručujeme pouze na území České republiky.

O průběžném stavu Vaší objednávky Vás budeme vždy informovat. Jakmile bude Vaše objednávka předána České poště, obdržíte e-mail s číslem zásilky a odkazem pro její sledování. O doručení balíčku Vás bude Česká pošta informovat.

Sledování zásilky:

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty: https://www.postaonline.cz/trackandtrace.   

 

 

GEIS Parcel  

Zboží si můžete nechat pohodlně doručit až k vám domů. Zásilková společnost GEIS obvykle doručuje balíky do 24h od předání zásilky. Zboží zasíláme pouze na území České republiky.

Druhou možností je je využít sítě úložen GEIS POINT a osobně si ji vyzvednout (jedná se obdobu služby Zásilkovna nebo Uloženka). Místo pro uložení je prozatím nutno zvolit na www.geispoint.cz a uvést do poznámky k objednávce.  

Ceny:

        Balík .do ruky  ................... 85,00,- Kč

Po předání zásilky do rukou GEIS obdržíte ze strany GEIS informativní e-mail. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00.

          Balík na výdejní místo ....... 85,00 Kč 

Po předání zásilky do rukou GEIS obdržíte ze strany GEIS informativní e-mail. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace o připravení zásilky k vyzvednutí na zvoleném výdejním místě.

Sledování zásilky:

Aktuální stav a detailní informace o zásilce můžete sledovat na webových stánkách GEIS Parcel .

 

ZÁSILKOVNA   

Kvalitní a rychlé zaslání Vaší zásilky na pobočky Zásilkovny v ČR (na Slovensku). Tento způsob doručení je bez zbytečných prodlev. Zásilkovna má jednu z největších a nejkvalitněších sítí výdejních míst.

Ceny:

     Balík na výdejní místo  ................... 65,00,- Kč

Po předání zásilky Zásilkovny obdržíte ze strany Zásilkovna informativní e-mail nebo SMS. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace o připravení zásilky k vyzvednutí na zvoleném výdejním místě.

Sledování zásilky:

Aktuální stav a detailní informace o zásilce můžete sledovat na webových stánkách Zásilkovny.