Posuvný a přítlačný přípravek MICROJIG GRR-RIPPER 3D GR-100

Kód: 5070800003
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
2 230 Kč / ks 1 842,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Nastavitelná a všestranná posuvka GRR-RIPPER 3D GR-100 pro stolní a pásové pily, frézovací stoly a frézky. Tento přípravek od značky MICROJIG je zkonstruován tak, aby vám umožnil co nejpřesnější řezy a zároveň chránil vaše ruce. Provádějte obtížné řezy s lehkostí a zabraňte zpětnému rázu jako nikdy předtím. Vyrobeno ze speciálního a vysoce odolného plastu, které pohlcuje nárazy. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Garance nepoškozeného zboží
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
k objednávce nad 4000 Kč
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR a SR
warranty return goods
30 dní
na vrácení zboží

Detailní popis produktu

microjig_logo

Posuvný přípravek pro použití se stolními pilami, frézovacími stoly, pásovými pilami a truhlářskými frézkami. Tlačný blok GRR-RIPPER® 3D je zkonstruován tak, aby vám umožnil co nejpřesnější řezy a zároveň chránil vaše ruce. Žádný jiný přítlačný blok nenabízí takovou úroveň přesnosti, kontroly a bezpečnosti. Provádějte obtížné řezy s lehkostí a zabraňte zpětnému rázu jako nikdy předtím.

made in usa microjig

MAXIMÁLNÍ VŠESTRANNOST, URČENO PRO

gripper 3d g100 popisek

Stolní pily

GRR-RIPPER byl primárně zkonstruován pro stolní pilu. Funguje jako pohyblivý kryt pilového kotouče a chrání vaše ruce před pilovým kotoučem po celou dobu řezu. Přípravek umožňuje posun ve 3 směrech, díky čemuž dosáhnete čistšího a přesnějšího řezu.

Frézovací stoly

GRR-RIPPER poskytuje neuvěřitelnou kontrolu nad obrobkem na frézovacím stole. Ať už používáte vodící desku nebo frézujete volně z ruky, jeho silný úchop udrží obráběný materiál a chrání vaše ruce před rotujícím bitem.

Truhlářské frézky

Patentovaný protiskluzový materiál Green GRR-RIP poskytuje vysokou trakci, kterou potřebujete ke správnému vyrovnání a udržení materiálu na truhlářské frézce. Díky jeho silné přilnavosti můžete podávat materiál přes frézovací hlavu, aniž byste museli vyvíjet příliš velký tlak směrem dolů.

Pásové pily

Základna a tělo přípravku GRR-RIPPER udržují konstantní úhel 90 stupňů. Přípravke lze ale používat také na boku, což je ideální pro přeřezávání na pásových pilách. GRR-RIPPER klouže po desce stolu a vyvíjí rovnoměrný tlak na pilový pás, přičemž ruce jsou mimo pilový kotouč. Rovnoměrný přítlak znamená menší posun pilového kotouče, což vede k hladším řezům.

gripper 3d g100 popisek 2

Kontinuální posun

Použití dvou GRR-RIPPERů umožňuje podávat dlouhý materiál nepřetržitě bez zastavení, což prakticky eliminuje spálení a stopy po ostří způsobené nerovnoměrnou rychlostí posuvu. Obrobky vyjíždějí z pily připravené k použití bez dodatečného broušení nebo hoblování.

Eliminace zpětného rázu u stolových pil

Ke zpětnému rázu dochází, když se obrobek odchýlí od pilového plotu a je přiskřípnut mezi pilový kotouč. Zadní zuby pilového kotouče zachytí obrobek a změní jej v nebezpečný projektil. Jediným způsobem, jak zabránit zpětnému rázu, je udržet kontrolu nad obrobkem po celou dobu řezu. S tím vám pomůže GRRIPPER.

smery_posunu_gripper_v3

Tři směry posunu

Tři směry posunu zajistí stabilitu a bezpečnosti při manipulaci s obrobkem. Tlak směrem dolů stabilizuje obrobek na rovném povrchu. Přítlak směrem dovnitř proti plotu prakticky eliminuje zpětný ráz. Přítlak dopředu posouvá obrobek rovnoměrně řezem, čímž se eliminují otřepy a stopy po ostří.

Vlastnosti posuvky MICROJIG

✅ Multifunkční nastavitelná posuvka
✅ Pro stolní a pásové pily, frézovací stoly a frézky
✅ Protiskluzový gumový povrch
✅ Ze speciálního plastu - pohlcuje nárazy
✅ Velmi odolný
✅ Náhradní díly lze dokoupit
✅ Vyrobeno v USA

FAQ
Proč plast?

japonsky_hoblik_informaceGRR-RIPPER je vyroben ze speciálně vyvinutých a vysoce odolných plastů úmyslně. Díky svému materiálu si zachovává svůj tvar a tuhost, ale pokud dojde ke kontaktu s kotoučem, také absorbuje jeho sílu. Jednoduše: nerozbije se a nezlomí vám zápěstí.

Můj GRR-RIPPER už nedrží jako dřív, co s tím?

japonsky_hoblik_informaceV průběhu času se může na gumové základně usazovat prach a jiné nečistoty. Vyčištěním úchopové plochy denaturovaným alkoholem se obnoví původní skvělá přilnavost materiálu GRR-RIPPER. Ve vzácných případech může delší vystavení slunečnímu záření poškodit úchopový materiál, proto jej neskladujte na místě, kde kontinuálně svítí přímé sluneční světlo.

Potřebuji GRR-RIPPER, abych mohl používat MICRODIAL?

japonsky_hoblik_informacePřípravek MICRODIAL byl navržen pro práci s přípravkem GRR-RIPPER, ale záleží na řezu. Pro řezání kuželů na širokých deskách si můžete pomoci při podávání materiálu druhou rukou, pokud není vzdálena méně než 30 cm od čepele. Pro řezání kuželů na malých nebo úzkých materiálech důrazně doporučujeme použít GRR-RIPPER(y) k bezpečnému podávání materiálu při řezání. Je to nejen bezpečnější, ale dosáhnete tím i lepších výsledků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 0.585 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: