Možnosti platby

 

Možnosti platby

 

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET v CZK pro ČR, SR

Česká spořitelna

Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 0-2 pracovní dny dle využité banky. Pro rychlé vyřízení Vaší objednávky doporučujeme využít účet České spořitelny. Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

Po potvrzení objednávky mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 4931789319 / 0800 (Česká spořitelna), jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje.

Platební metoda je bez poplatku. 

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 14-ti dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!

 

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET v EUR pro SR

Tatra Banka

Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 0–2 pracovní dny dle využité banky. Pro rychlé vyřízení Vaší objednávky doporučujeme využít účet České spořitelny. Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

Po potvrzení objednávky mailem uhraďte uvedenou sumu na účet IBAN SK48 1100 0000 0029 4105 4966, číslo účtu 2941054966/1100,  jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje.

Platební metoda je bez poplatku. 

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 14-ti dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!

 

PLATBA NA DOBÍRKU

Cenu zaplatíte při převzetí zboží od kurýrního doručovatele GLS, na pobočkách GLS ParcelShop nebo Zásilkovna.cz.

Platební metoda je zpoplatněna

Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za dobírku ve výši 25,00 Kč (včetně DPH).

Zásilky s platbou na dobírku jsou expedovány bezodkladně po obdržení objednávky!

 

PLATBA V HOTOVOSTI V PROVOZOVNĚ

Cenu zaplatíte po předchozí domluvě v hotovosti při převzetí zboží v provozovně eshopu na adrese Na Zelničkách 1251, 68604 Kunovice. Na provozovně prozatím nelze platit platební kartou.

Platební metoda je bez poplatku.

Zboží Vám bude vydáno neprodleně po zaplacení. 

 

PLATBA ON-LINE PLATEBNÍ BRÁNOU Shoptet Pay v CZK, EUR

Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány Shoptet Pay, kde uhradíte platbu prostřednictvím své platební karty nebo bankovního převodu. Internetová platební brána umožňuje platby prostřednictvím platebních karet od kartových společností Visa i Mastercard. Brána plně podporuje zabezpečení 3D Secure, je naprosto bezpečná a neposkytuje žádné informace o platební kartě provozovateli eshopu.

Pro platbu v EUR je nutno se přepnout v pravém horním rohu hlavního menu e-shopu z CZK na EUR. Při volbě měny v EUR bude i platba proveda v EUR. 

Platební metoda je bez poplatku.

Zásilky s platbou platební bránou jsou expedovány bezodkladně po obdržení objednávky!