Sada na čištění bitů, fréz a pilových kotoučů MICROJIG BLADECLEAN

Kód: 5070800002
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
3 920 Kč / ks 3 239,67 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Nejrychlejší způsob čištění pilových kotoučů a frézovacích bitů od americké značky MICROJIG. Vhodné pro čištění pilových kotoučů do průměru 30 cm a frézovacích bitů ve velikosti 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm. S magnetickou rukojetí pro bezkontaktní čištění pilových kotoučů. Průmyslové čisticí podložky z oxidu hlinitého bez nutnosti používat drátěných kartáčů.

Detailní informace

Garance nepoškozeného zboží
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
k objednávce nad 4000 Kč
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR a SR
warranty return goods
30 dní
na vrácení zboží

Detailní popis produktu

microjig_logo

Velká sada pro čištění pilových kotoučů a bitů BLADECLEAN je nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpříjemnější způsob čištění pilových kotoučů a frézovacích bitů. Špinavý pilový kotouč či bity zatěžují pilu či frézu, vytvářejí více tepla a často jsou mylně považovány za tupé. Vyhněte se broušení, když to není potřeba a pořádně je vyčistěte s čistícími podložkami z oxidu hlinitého.

Vlastnosti čistící sady MICROJIG

✅ Sada pro efektivní čištění kotoučů a bitů
✅ Čistící podložky z oxidu hlinitého - žádné drátěné kartáče
✅ Magnetická rukojeť pro bezkontaktní čištění
✅ Se sadou čistících kotoučů pro upnutí na vrtačku
✅ Vhodné pro bity velikosti 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm
✅ Pro pilové kotouče o průměru 30 cm
✅ Čistící prostředek lze uzavřít a později znovu použít

bladeclean_cistic_microjig_1

Méně času čištěním, více času řezáním

Čištění pilových kotoučů může být zdlouhavé a časově náročné. Systém BLADECLEAN zkrátí celou práci na několik minut. Rychle vyčistíte celou stranu pilového kotouče jediným pohybem a bez použití agresivních chemikálií. Systém bezpečně uzavře čištící kapalinu či chemii, takže ji lze uložit pro pozdější použití. Až budete příště potřebovat vyčistit pilový kotouč nebo bit, stačí buben jenom otevřít.

bladeclean_1Různé velikosti bitů najednou

Držák frézovacích bitů umožňuje v rekordním čase namočit a vyčistit až pět bitů pomocí přiložených čisticích kotoučů. Kompatibilní s velikostmi bitů 1/4", 1/2", 6 mm, 8 mm a 12 mm.

bladeclean_2Průmyslové čisticí podložky z oxidu hlinitého

Už žádné drátěné kartáče! Čistící podložka je jedinečně uzpůsobena k tomu, aby se dostala do každého zákoutí pilového kotouče. Vyčistěte celou stranu pilového kotouče jediným pohybem.

bladeclean_3Bezkontaktní čištění

Magnetická rukojeť se připevní k pilovému kotouči, takže vaše pokožka nepřijde do styku s drsnými chemikáliemi nebo ostrými řeznými hranami.

FAQ
Jaký přípravek mám používat?

japonsky_hoblik_informacePoužijte svůj oblíbený čisticí prostředek. Může to být Simple Green, Fabuloso, Pinesol nebo cokoli jiného. Není třeba používat drsná rozpouštědla a chemikálie.

Jak dlouho vydrží čistící podložka?

japonsky_hoblik_informaceZáleží na tom, jak často kotouče čistíte, ale naše testy ukazují, že průměrný truhlář provede několik set čištění, než bude muset podložku vyměnit.

Jak často mám měnit čisticí roztok?

japonsky_hoblik_informaceNečistoty z čištění mají tendenci propadat podložkou, takže neovlivňují proces čištění. Když už je roztok neprůhledný, měl by se vyměnit.

Jaká je správná rychlost pro čisticí kotouče z oxidu hlinitého?

japonsky_hoblik_informace8 000 až 10 000 otáček za minutu poskytuje nejlepší rovnováhu mezi rychlostí čištění a životností kotouče.

Mohu čistit frézy s ložisky?

japonsky_hoblik_informaceAno, ale před ponořením bitu do čisticího roztoku byste měli ložisko vyjmout. Mnoho běžných čisticích prostředků pro domácnost obsahuje odmašťovadla a může ovlivnit výkon ložiska.

Potřebuju novou podložku, co s tím?

japonsky_hoblik_informaceNapište naší zákaznické podpoře. Výrobce prodává i náhradní a spotřební díly, takže je pro vás jednoduše seženeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní nářadí
Hmotnost: 2.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: