Kuželovací přípravek MICROJIG MICRODIAL TJ-5000

Kód: 5070800006
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
4 370 Kč / ks 3 611,57 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Kuželovací přípravek Microdial pro vytváření ozdobných či zužujících-se profilů. Vyrobeno americkou firmou MICROJIG. Ideální pro vytváření ozdobných nohou stolů, židlí či skříní. Pro použití se stolními pilami, frézovacími stoly a pásovými pilami. Díky vestavěným posuvníkům a široké možnosti nastavení získáte možnost rychle vytvářet široké množství výrobků.

Detailní informace

Garance nepoškozeného zboží
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
k objednávce nad 4000 Kč
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR a SR
warranty return goods
30 dní
na vrácení zboží

Detailní popis produktu

microjig_logo

MICRODIAL je nejchytřejší kuželovací přípravek na trhu a pomůže vám vytvářet ty nejjednodušší a nejpřesnější kuželové řezy, jaké jste kdy vyráběli. Vášeň truhláře se skrývá v detailech. Vytvářejte 2, 4, 6 nebo 8hranné kuželové nohy s bezkonkurenční přesností, ovládáním a bezpečností. Vytvářejte vlastní profily na frézovacím stole. Ideální při použití s přítlačným přípravkem GRR-RIPPER pro maximální bezpečnost a stabilitu.

made in usa microjig

Vlastnosti kuželovacího přípravku

✅ Nejchytřejší kuželovací přípravek na trhu
✅ Široké možností nastavení úhlu či náběhu
✅ Zámek pro rychlé nastavení a přepínání úhlu
✅ Pro stolní pily či pásové pily a frézovací stoly
✅ Ze speciálního plastu - pohlcuje nárazy
✅ Velmi odolný
✅ Náhradní díly lze dokoupit
✅ Vyrobeno v USA

ZABUDOVANÉ POSUVNÍKY SE ZÁMKEM

kuzelovaci_pripravek_3

Pomocí barevně odlišeného posuvníku se zámkem ColorMatch nastavíte požadovaný úhel nebo náběh. Okrajovou lištu přípravku zablokujete v požadované poloze. Pro maximální bezpečnost a stabilitu použijte přítlačné posuvky GRR-RIPPER.

kuzelovaci_pripravek_2

Pomocí posuvníků můžete nastavit zúžení v rozmezí od 0 do 2 palce v intervalech po 1/16 palce. Na Microdialu naleznete jednoduchý vzorec zúžení, abyste nemuseli hodnoty odhadovat. Pomocí druhého voliče nastavíte přesné úhly od 1/8 stupně a jednoduchým otočením se rozšíří z 0 na 10 stupňů. Měřicí značky jsou barevně odlišeny a lze je zároveň uzamknout, takže rychle a přesně získáte požadovaný úhel.

kuzelovaci_pripravek_1Rychlejší a chytřejší práce

Zámek přípravku MemoryLock umožní rychlé nastavení, uzamčení a přepínání mezi úhly, čímž šetří čas potřebný k sestavení jednorázového přípravku na jedno použití.

FAQ
Jaká je maximální délka obrobku, kterou mohu uříznout?

japonsky_hoblik_informaceZáleží na pile. Přípravek Microdial řeže kuželové řezy podél vodící zarážky stolní pily. Musí mít dostatečnou část své hrany v kontaktu se zarážkou, aby zůstal obrobek rovný už od začátku řezu. Přípravek má zároveň v patě háček pro posun obrobku k pilovému kotouči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: